BB Lips Kissum-pokaz

Data szkolenia: 04-12-2018

Liczba uczestników: Kosmetyczki/ksmetolodzy

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat uczestnictwa

Kissum to delikatnie koloryzujący mikropigment, który podkreśla czerwień wargową, dając efekt pełnych, pięknie podkreślonych ust.
Preparat intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę warg, czyniąc usta jedwabiście gładkie. Jest to doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego.

Unikalne szkolenie pozwalające na poszerzenie oferty o niezwykle skuteczne zabiegi na twarz  Rewolucyjna technika odmładzania i regenerowania skóry:

Program  POKAZU

·         teoria – przygotowanie do zabiegu, dokumentacja zabiegowa, technika i proces zabiegowy, wycena, konsultacja, psychologia klienta

.         pokaz zabiegu

Kissum aplikuje się metodą mikronakłuwania przy użyciu urządzenia zakończonego specjalnym kartridżem z mikroigłami.

Efekt widoczny jest natychmiast po pierwszym zabiegu. Zabieg należy powtórzyć 3-5 razy w celu uzyskania najlepszych efektów, które utrzymają się nawet do 6 miesięcy.

Produkt dostępny w 4 kolorach: delikatnego różu, intensywnego różu, czerwieni oraz czerwonego wina.

Produkt sprzedawany w zestawach wraz z preparatami przed i po zabiegowymi.

Warunki uczestnictwa :

Warunkiem rezerwacji miejsca na  pokazie jest w wplata przez przelewy 24 lub na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu .

REGULAMIN-kliknij