Metoda Arkady

Data szkolenia: 15-12-2018

Liczba uczestników: Kosmetyczki/Kometolodzy/ Podolodzy

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu AArkada Adrian Arkada

Autorskie szkolenie prowadzone przez AArkada Adrian Arkada

Plan Szkolenia:
Pokaz Multimedialny na temat Metody Arkady.
Pokazowy zabieg.
Praca no modelu.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu AArkada Adrian Arkada

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest zakup szkolenia przez sklep internetowy MaestRia oraz wpłata całości kwoty. O miejscu na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Data wpływu opłaty za szkolenie jest datą potwierdzenia uczestnictwa na szkoleniu.

Płatności można dokonać przez przelewy24 lub na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu z dopiskiem dopłata.