UniBrace System

Data szkolenia: 15-12-2018

Liczba uczestników: Kosmetyczki/Kometolodzy/ Podolodzy

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat Podoland Daniel Abratkiewicz

Autorskie szkolenie prowadzone przez Podoland Daniel Abratkiewicz

INNOWACYJNY SPOSÓB KOREKCJI WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI.
SYSTEM UNI BRACE jest:
- uniwersalny,
- ekonomiczny,
- indywidualny do potrzeb pacjenta.

Uni Brace daje  wszystko to, czego specjalista oczekuje od stosowanych przez niego klamer:
-Dwie siły działające równocześnie
-Prostota wykonania
-Łatwość aplikacji klamry na i pod płytkę
-Komfort dla pacjenta
-Estetyczny wygląd zaaplikowanej klamry
-System edukacji na najwyższym poziomie
-Trwałość (bez kosztów eksplotacji)
-EKONOMIA pracy

Plan Szkolenia:
Pokaz Multimedialny
Omówienie sił działania UNIBRACE na przykładzie UnibraceTworzenie klamry UNIBRACE - różne kombinacje- aplikacja na sztucznym paznokciu
Aplikacja klamry praca na modelach

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu Podoland Daniel Abratkiewicz.

Umiejętności po szkoleniu:
- umiejętność wykonania indywidualnej klamry , która umożliwi szybki i efektowny sposób na pozbycie się problemu jakim są wrastające paznokcie.
- umiejętność doboru i wykonania klamry za pomocą urządzenia
- umiejętność doboru grubość drutu

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest zakup szkolenia przez sklep internetowy MaestRia oraz wpłata całości kwoty. O miejscu na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Data wpływu opłaty za szkolenie jest datą potwierdzenia uczestnictwa na szkoleniu.

Płatności można dokonać przez przelewy24 lub na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu.