Makijaż permanentny brwi techniką OMBRE

SZKOLENIA MAESTRIA

Celem szkolenia jest doskonalenie techniki mikropigmentacji brwi techniką ombre.

Oferta skierowana jest do osób , które chcą poprawić technikę i odświeżyć wiedzę i umiejętności  w zakresie mikropigmentacji brwi oraz nabyć nowe umiejętności.

- Uwaga, przy zakupie szkolenia z pakietem w cenie 1500

3 Pigmenty Naturalny Permanentny o pojemności 14 mm!!!

Data szkolenia: 10-05-2018

Liczba uczestników: Linergistki/Linergiści - osoby wykonujące makijaż permanentny

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat, Zaświadczenie MEN

1 250,00 zł brutto

-50,00 zł

Zamiast 1 300,00 zł brutto

Rodzaj szkolenia
  • Z pakietem
  • Bez pakietu

Cel kursu: Celem szkolenia jest doskonalenie techniki mikropigmentacji o technikę OMBRE - efekt pudrowych brwi.

Uczestnik szkolenia ma do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy ( akcesoria, pigmenty oraz niezbędne środki i materiały potrzebne do przeprowadzania zabiegów makijażu permanentnego) oraz otrzymuje  skrypt z materiałami szkoleniowymi.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. W części praktycznej wykonywana jest pigmentacja na modelce, wzmocniona wcześniejszym ćwiczeniem techniki na skórce.

Uczestnik wykonuje pigmentację  na pigmentach oraz urządzeniu Naturalny Permanentny Agnieszka Zapała.

Uczestnik przynosi własne urządzenie do makijażu permanentnego oraz igły. Praca może być wykonywana zarówno na urządzeniem na igły akupunkturowe ( 0,25-0,3)  oraz cartridge ( 1 micro).

PROGRAM SZKOLENIA

CZEŚĆ TEORETYCZNA:

• Technika oraz proces mikropigmentacji.
  • Wskazania i przeciwwskazania do makijażu permanentnego.
  • Rozmowa konsultacyjna z klientem.
  • Wywiad oraz dokumentacja pisemna (karta zabiegu, oświadczenie klienta).
  • Przygotowanie i organizacja stanowiska pracy.
  • Przygotowanie klienta do zabiegu.
  • Wykonanie wstępnego szkicu.
  • Dobór kolorystyki i pigmentów.
  • Wykonanie i etapy pigmentacji wybranej partii twarzy
  • Proces gojenia i regeneracji.
  • Pielęgnacja skóry po zabiegu pigmentacji.
  • Nowoczesna aparatura oraz akcesoria do mikropigmentacji.
  • Barwniki używane do mikropigmentacji.
  • Powikłania i skutki uboczne po zabiegu mikropigmentacji.
  • Wymagania dotyczące zasad higieny przed, podczas i po zabiegu makijażu permanentnego.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

• Ćwiczenie technik mikropigmentacji na skórce oraz  na modelkach.
  • Umiejętność wykonywania wstępnego szkicu.
  • Zapoznanie się z paletą barw, nauka doboru i mieszania barwników.
  • Wykonywanie makijażu pod stałą kontrolą instruktora na modelach.

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wplata zadatku.

Pozostałą kwotę należy uregulować na trzy dni przed kursem lub uiścić jednorazowo przy zgłoszeniu.

Przy wyborze pozostałej płatności przed kursem wpłaty należy dokonać na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu z dopiskiem dopłata.

Produkty w tej samej kategorii