LIFTING RZĘS

W cenie szkolenia zestaw startowy.

Data szkolenia: 16-10-2018

Liczba uczestników: 4

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat

Informacje szczegółowe: Uwaga! Kursant zapewnia modelkę. Modelka przychodzi na godz. 9,30. Usługa dla modelki jest bezpłatna.

395,00 zł brutto

Lifting rzęs polega na skręcie naturalnej rzęsy. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem prostej rzęsy o słabym podkręceniu.

Plan szkolenia obejmuje zagadnienia realizowane w części teoretycznej oraz warsztatowej:

Część teoretyczna:

• zasady BHP i higiena pracy

• przeciwwskazania do zabiegów stylizacji rzęs

• zalecenia dotyczące pielęgnacji rzęs po zabiegu

Część warsztatowa:

• przygotowanie i organizacja stanowiska pracy

• dobór odpowiedniego skrętu
  • preparaty i akcesoria używane do liftingu rzęs

• przygotowanie do zabiegu

• dokumentacja - karta klienta

• metodyka zabiegu - kolejność czynności

Komunikat: Uczestnicy szkolenia wykorzystują swój zestaw startowy do części praktycznej- pracy z modelką,.

• Każdy uczestnik szkolenia wykonuje zabiegi liftingu rzęs na modelce. Modelkę zapewnia uczestnik szkolenia.

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest zakup szkolenia przez sklep internetowy MaestRia oraz wpłata zadatku/ całości kwoty.

Przy wpłacie ZADATKU, pozostałą płatności należy dokonać na 3 dni przed szkoleniem na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu z dopiskiem dopłata.

Produkty w tej samej kategorii