Manicure hybrydowy

SZKOLENIA MAESTRIA

Szkolenie ma na celu kompleksowe przygotowanie do wykonywania manicure hybrydowego. Składa się z części teoretycznej oraz warsztatowej.

Warunki uczestnictwa  w opisie szczegółowym.

Data szkolenia: 2018-02-14

Liczba uczestników: Osoby zainteresowane pracą w zawodzie stylistki paznokci

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat, Zaświadczenie MEN

Informacje szczegółowe: Cena kursu z pakietem: 390.00

W naszym sklepie udostępniamy możliwość zakupów poprzez system ratalny w Płatności24. Czytaj więcej o płatności ratalnej

195,00 zł brutto

Trend w stylizacji paznokci. Polega na aplikacji na płytkę paznokcia lakierożelu utwardzalnego w lampie UV. Daje efekt intensywnego błysku i koloru.

Plan szkolenia obejmuje zagadnienia realizowane w części teoretycznej oraz warsztatowej:

Część teoretyczna:

• wiadomości ogólne o manicure hybrydowym,

• wskazania i p/wskazania,

• informacja o preparatach.

Cześć warsztatowa:

• nauka nakładania lakieru hybrydowego,

• kształtowanie idealnej płytki paznokciowej - praca na modelkach.

Sala szkoleniowa wyposażona jest:

• w zlewozmywak z bieżącą wodą

• w stanowiska do wykonywania zabiegów manicure (stoliki do manicure, podłokietniki i lampy oświetleniowe)

• w szafki na preparaty kosmetyczne, środki i materiały, narzędzia i przybory

• w parafiniarki

• wanienkę do dezynfekcji

• sprzęt audiowizualny

Uczestnicy szkolenia mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy w sprzęt, preparaty, narzędzia, środki i materiały niezbędne do wykonania zabiegów stylizacji paznokci lakierem hybrydowym.

• Każdy uczestnik szkolenia wykonuje pełną stylizację paznokci na modelce.

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wplata zadatku.

Pozostałą kwotę należy uregulować na trzy dni przed kursem lub uiścić jednorazowo przy zgłoszeniu.

Przy wyborze pozostałej płatności przed kursem wpłaty należy dokonać na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu z dopiskiem dopłata.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kursów i szkoleń organizowanych przez Centrum Doskonalenia MaestRia.

REGULAMIN-kliknij

Czas szkolenia5 h