Napinająca maska w płacie przywracająca skórze blask

Produkty polecane   •
5902169029210   •
BIELENDA

Przeznaczenie: Każdy rodzaj skóry, w tym: skóra wymagająca regeneracji i odmłodzenia. Starzenie się skóry spowodowane przewlekłymi stanami zapalnymi. Zmarszczki, brak jędrności skóry. Skóra mająca trudności z regeneracją. Ścieńczały naskórek. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, ziemista. Skóra narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przedwczesne starzenie się skóry, stres oksydacyjny. Skóra palacza.

Pojemność:

15,90 zł / szt.
Brutto

NAJLEPSZE ZAKUPY ONLINE

Ilość
W magazynie

• Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka jeszcze dzisiaj, zamów do 12:00
  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 300zł
Opis

Składniki aktywne: Ekstrakty z aloesu, żeń-szenia, wiśni, Kwas hialuronowy, Peptydy, Ekstrakt z fermentowanego filtratu drożdżowego, Anti-Pollution System, Hydrolat z zielonej herbaty.

Działanie:

• nawilżenie,