Folia transferowa do zdobienia paznokci różne wzory

O dostępność rodzaju folii zapytaj naszą obsługę.

Z foli można stworzyć oryginalny wzór przyklejając ją w kilku miejscach do płytki paznokciowej.Występuje w kilkunastu wzorach i kolorach. Jest bardzo cieniutka i pakowana w plastikowe opakowania, chroniące ją przed uszkodzeniem.

poniżej sposób użycia

Ciekawy i oryginalny sposób na wykonanie metalicznego, lustrzanego manicure.

Sposób aplikacji:

-aplikujemy na  paznokieć białym klejem, gdy zmieni się w przejrzysty szybkimi ruchami przyklejamy i odrywamy wybraną folię w różnych miejscach płytki paznokciowej
-na koniec zabezpieczamy wzór żelem lub lakierem nabłyszczającym (w zależności od techniki jaką pracujemy-żel, akryl, lakier klasyczny, lakier hybrydowy).
-można również odbić wzór na warstwie dyspersyjnej żelu czy lakieru hybrydowego.