PUMPKIN, PIGMENT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO Naturalny permanentny, 14ML

290,00 zł

Ciepły odcień o pomarańczowej bazie.

W naszym sklepie kupisz na raty: czytaj więcej

Jest to jeden z najbardziej skoncentrowanych i wydajnych pigmentów dostępnych na rynku. Jego kremowa formuła pozwala na szybkie pigmentowanie wyznaczonej okolicy. Zapewnia perfekcyjną estetykę pracy, nie rozlewa się. Pigment pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnych efektów. Jego specjalnie opracowana gęsta formuła sprawia, że nadaje się zarówno do pigmentacji maszynowej jak i do techniki microblading.

PUMPKIN to ciepły odcień o pomarańczowej bazie. Przeznaczony jest do pigmentacji kamuflującej.

UWAGA stosowanie korektorów – jasnych kolorów neutralizujących niechciane barwy wymaga wiedzy i doświadczenia. Ich nieumiejętne użycie może narazić klienta na problem z pozbyciem się makijażu w przyszłości. W obecnych czasach, kiedy dysponujemy laserem czy preparatami do usuwania makijażu permanentnego odchodzi się od korekt przy użyciu kolorów.

Dodaj jedną kroplę do czarnego pigmentu do kresek, a zabezpieczysz pigmentację przed wybarwianiem się w kierunku granatowym. W pigmentacji ust Pumpkin stosowany jako ocieplacz sinych, zimnych ust oraz kolorów na bazie niebieskiej – zimnych odcieni. W praktyce większość ust jest zimna, pomarańczowy neutralizator dodany w odpowiedniej proporcji do wybranego pigmentu pozwala na jej ocieplenie.

Skład: Oxide, Alcohol, Distilled Water, Glycerine

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii