LIFTING RZĘS

Zabieg polegający na trwałym podkręceniu rzęsy nawet do 8 tygodni. Światowy hit, dzięki któremu jesteś w stanie zaproponować swojej
klientce pięknie podkręcone naturalne rzęsy, które są długie, gęste, uniesione od nasady.

Spełnimy marzenia kobiet o pięknych rzęsach bez konieczności przedłużania!

Liczba miejsc ograniczona!!!

Data szkolenia: 25-07-2018

Godzina rozpoczęcia kursu: 9-13

Liczba uczestników: 4

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat

Informacje szczegółowe: Uwaga! Kursant zapewnia modelkę. Modelka przychodzi na godz. 10,00

329,00 zł brutto

Lifting rzęs polega na skręcie naturalnej rzęsy. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem prostej rzęsy o słabym podkręceniu.

Cena zawiera szkolenie + zestaw startowy.

Plan szkolenia obejmuje zagadnienia realizowane w części teoretycznej oraz warsztatowej:

Część teoretyczna:

• zasady BHP i higiena pracy

• przeciwwskazania do zabiegów stylizacji rzęs

• zalecenia dotyczące pielęgnacji rzęs po zabiegu

Część warsztatowa:

• przygotowanie i organizacja stanowiska pracy

• dobór odpowiedniego skrętu
  • preparaty i akcesoria używane do liftingu rzęs

• przygotowanie do zabiegu

• dokumentacja - karta klienta

• metodyka zabiegu - kolejność czynności

Sala szkoleniowa wyposażona jest:

• w zlewozmywak z bieżącą wodą

• w stanowiska do wykonywania zabieg stylizacji rzęs ( fotel kosmetyczny, pomocnik oraz taboret, lampa bezcieniowa).

• w szafki na preparaty kosmetyczne, środki i materiały, narzędzia i przybory

• sprzęt audiowizualny

Komunikat: Uczestnicy szkolenia wykorzystują swój zestaw startowy do części praktycznej- pracy z modelką,.

• Każdy uczestnik szkolenia wykonuje zabiegi liftingu rzęs na modelce.

Uwaga, kursant zapewnia modelkę.

Warunkiem uczestnictwa na  szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wplata zadatku.

Pozostałą kwotę należy uregulować na trzy dni przed kursem lub uiścić jednorazowo przy zgłoszeniu.

Przy wyborze pozostałej płatności przed kursem wpłaty należy dokonać na konto ING 17 1050 1764 1000 0090 7418 6207 w tytule wpisując imię i nazwisko oraz nazwę wybranego kursu z dopiskiem dopłata.