Przedpremierowy Program Genokosmetyczny

Program prowadzony w gabinetach kosmetycznych przez certyfikowane Genokosmetyczki, we współpracy z wybranymi dystrybutorami Norel dr Wilsz.

Projekt jest oparty na testach genetycznych oraz skoncentrowanych serach działających precyzyjnie na problemy zidentyfikowane w testach.

Data szkolenia: 2018-02-05

Liczba uczestników: Kosmetolodzy/kosmetyczki

Rodzaj dokumentu po zakończeniu szkolenia: Certyfikat Salonu Genokosmetycznego

Informacje szczegółowe: Miejsce szkolenia Warszawa Instytut Norel dr Wilsz w cenie: wykonanie badania DNA oraz genopielęgnacja ( 1 serum) dla każdego salonu biorącego udział w przedpremierowym programie. Doświadcz procesu genopielęgnacji na własnej skórze!

W naszym sklepie udostępniamy możliwość zakupów poprzez system ratalny w Płatności24. Czytaj więcej o płatności ratalnej

1 230,00 zł brutto

Uwarunkowania genetyczne odpowiadają za procesy starzenia skóry. Każdy z nas jest inny i każdy ma inny genotyp. Wiedza na jego temat stwarza możliwości precyzyjnej i skutecznej pielęgnacji oraz szansę na zapobieganie i opóźnianie procesów starzenia.
Dzięki znajomości DNA genokosmetyki stworzone przez Laboratorium Kosmetyczne Norel dr Wilsz są precyzyjnie dobierane pod kontem występujących problemów skóry- tych, które są już widoczne, ale przede wszystkim tych, które będą pojawiać się  przyszłości, a wynikają właśnie z uwarunkowań genetycznych. Prewencyjna pielęgnacja jest kluczowa, by jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd.
KOSMETOLOGIA GENETYCZNA  pozwala przejąć kontrolę nad procesem starzenia.
naukowcy z Laboratorium Genetycznego Vitagenum wyselekcjonowali najważniejsze markery genetyczne, odpowiadające za określone problemy dermatologiczne i przyczyny starzenia się skóry.
Jak to działa?
W pierwszym etapie wdrożenia programu pielęgnacyjnego zostały opracowane cztery genopielęgnacje. Stanowią one odpowiedż na wyniki podstawowego badania obejmującego następujące obszary:
1. MMP-1,MM-3 PREDYSPOZYCJE DO DEGRADACJI ORAZ OSŁABIENIA WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH
Cel pielęgnacji-stymulacja i ochrona kolagenu
2. BCM01 ZABURZENIA KONWERSJI BETA-KAROTENU DO WITAMINY A
Cel pielęgnacji: odmłodzenie skóry retinolem.
3. TERT SZYBKOŚC SKRACANIA KONCÓWEK CHROMOSOMÓW WPŁYWAJĄCYCH NA DŁUGOŚĆ ŻYCIA KOMÓREK
Cel pielęgnacji: regeneracja skóry i ochrona telomerów.
4.  A2P3 WYDAJNOŚĆ TRANSPORTU WODY DO KOMÓREK I PREDYSPOZYCJE DO JEGO BLOKOWANIA.
Cel pielęgnacji: nawodnienie skóry i stymulacja AQUPPORYN.
Pierwsza polska spersonalizowana pielęgnacja oparta na analizie materiału genetycznego.

Program Genokosmetyczny to:
I. Szczegółowy wywiad oraz ocena stanu skóry klientki/klienta,
II. Wykonanie testu genetycznego - pobranie wymazu do badania.
III.Wysyłka materiału Genetycznego do Laboratorium Genetycznego Vitagenum.
IV. Analiza danych przez naukowców w Laboratorium Genetycznym Vitagenum.
V. Raport genokosmetyczny -indywidualny profil genetyczny diagnoza problemów.
VI. Plan genopielęgnacji na podstawie wyniku badania DNA oraz indywidualnego wywiadu kosmetycznego.

Biorąc udział w programie zyskujesz:
- Uczestnictwo w prestiżowym programie naukowym pierwszej polskiej Kosmetologii Genetycznej,
- Status certyfikowanego salonu genokosmetycznego.
- Dostęp do platformy wiedzy naukowej.
- Praktyczne szkolenia i rozwój.
- Pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.
Korzyści dla Twoich Klientów:
- Możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć nauki.
- Trafna diagnoza i poznanie właściwych przyczyn procesów starzenia - koniec z przypadkiem.
- Przeciwdziałanie problemom skóry u źródeł ich powstawania.
- Spersonalizowana pielęgnacja.
W cenie szkolenia uczestnik otrzymuje:
- Wykonanie badania DNA oraz genopielęgnację ( 1 serum) - doświadczasz procesu genopielęgnacji na własnej skórze.
- Certyfikat ze szkolenia z zakresu kosmetologii genetycznej.
- Przedpremierową limitowaną sprzedaż testów DNA wraz z genopielegnacją dla wybranych klientów.
Koszt udziału 1230 PLN (brutto)