Bezpieczne podejście do koloru - wprowadzanie i usuwanie barwnika ze skóry.

Praktyczna znajomość teorii koloru, wiedza na temat budowy pigmentów oraz zastosowania removera czy odpowiedniego lasera są podstawą przeprowadzania zabiegów redukujących niechciany kolor ze skóry. Dzięki temu usuwanie nieudanych pigmentacji jest bezpieczne i efektywne. Tylko wiedza oparta na właściwych filarach oraz odpowiednich narzędziach pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów.

Sam zabieg usuwania pigmentacji – laserowo czy bezlaserowo wydaje się być banalnie prosty. Wystarczy ustawić parametry lasera czy „po prostu” wprowadzić remover w miejsce pigmentacji. Takie luźne podejście do tematu kończy się niestety często dramatem na ludzkich twarzach – bliznami, czy niepożądanymi odbarwieniami koloru, z którymi już nie sposób sobie poradzić.

Kluczowym elementem zabiegów usuwających pigment, jest przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu z klientem. Ten zaś opierać się musi na wiedzy – zrozumieniu tego, jak zbudowany jest kolor, jakie były etapy wprowadzania go w skórę itp

Zapraszamy na szkolenie, które umożliwi odpowiedzialne i bezpieczne podejście do koloru, zarówno od strony wprowadzania jak i usuwania barwnika ze skóry.

Szkolenie prowadzi Agnieszka Zapała z Zespołem Naturalny Permanentny.
Program szkolenia obejmuje zagadnienia laserowego i bezlaserowego usuwania nieudanych pigmentacji oraz teorię koloru oraz pigmentologię.

9.30 – 12.00 TEORIA

- Teoria koloru, pigmentologia / Agnieszka Zapała

- Laser Q Switch - usuwanie nieudanych pigmentacji / Agnieszka Zapała

- PMU Remover – preparat bezkwasowy redukujący pigment, alternatywa dla lasera / Ewelina Pratesi

13.00 – 16.00 PRAKTYKA

- zabiegi PMU Remover / Ewelina Pratesi, Kinga Holly, Magda Zielonka

- zabiegi Q Switch Laser / Wojciech Gajda

Koszt szkolenia:

1500,00 brutto ( istnieje możliwość uzyskana dofinansowania do szkolenia)

Daty szkolenia:

- 15-02-2018r. ...zapisz się teraz

- 16-02-2018r. zapisz się teraz

Modelki:
Osoby zainteresowane usunięciem makijażu permanentnego w promocyjnej cenie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kosmetolog Agnieszką Belką - tel. 517 475 175 . Zabieg będzie wykonany w  przez osoby posiadające doświadczenie w pigmentacji, pod czujnym okiem szkoleniowców.